twitter-logo-2 facebook-art Arkade LinkedIn

Arkade-logo01

 

  • Onze openbare school is multicultureel. Arkade helpt ons met een afgewogen lesprogramma over de vijf wereldgodsdiensten.

  • Hoe kunnen wij onze christelijke identiteit als een kwaliteit laten weerklinken in onze school?

  • Het overlijden van een moeder had een enorme impact. Arkade hielp ons het rouwproces op school te begeleiden.

  • Leerkrachten hadden moeite met de betekenis van Pasen. Wij wilden als team teruggaan naar de essentie van dit religieuze feest.

  • Wij gaan fuseren met een ander schoolbestuur. Arkade begeleidt ons bij de invulling van onze nieuwe identiteit.

  • De ouders vroegen om een ouderavond over onze schoolidentiteit. Arkade verzorgde een inspirerend programma.

Boek Bette

Wist je dat ook kinderen van ouders die uit elkaar gaan een verwerkingsproces doormaken en dat een vorm van rouwen is?
Om kinderen van alle leeftijden te helpen hun weg te vinden bij verdriet of afscheid, maken wij graag gebruik van kinderboeken die een thema herkenbaar en invoelbaar maken. Onze nieuwste aanwinst is de dichtbundel Uit elkaar, die bestaat uit platen met gedichten die gaan over relaties die eindigen: vrolijke, verrassende, boze, verwarrende, vragende én natuurlijk verdrietige ervaringen krijgen in het boek een plekje. Precies zoals we de kinderen gunnen wiens ouders uit elkaar gaan.

Bette Westra schreef eerder onze favoriete bundel Doodgewoon (2014). Uit elkaar won dit najaar zowel de Gouden griffel als een Zilveren penseel, en werd door de jury ‘een caleidoscopische blik op de liefde’ genoemd. Uit elkaar is overal verkrijgbaar.

Jahmilla Frank, rouwbegeleider Arkade