twitter-logo-2 facebook-art

 

Arkade-logo01

 

  • Onze openbare school is multicultureel. Arkade helpt ons met een afgewogen lesprogramma over de vijf wereldgodsdiensten.

  • Hoe kunnen wij onze christelijke identiteit als een kwaliteit laten weerklinken in onze school?

  • Het overlijden van een moeder had een enorme impact. Arkade hielp ons het rouwproces op school te begeleiden.

  • Leerkrachten hadden moeite met de betekenis van Pasen. Wij wilden als team teruggaan naar de essentie van dit religieuze feest.

  • Wij gaan fuseren met een ander schoolbestuur. Arkade begeleidt ons bij de invulling van onze nieuwe identiteit.

  • De ouders vroegen om een ouderavond over onze schoolidentiteit. Arkade verzorgde een inspirerend programma.

   

Mensen

mensen-BakkerMelissa-b
Melissa Bakker
Onderwijsbegeleider
m.bakker@arkade.nl

mensen-Mark-Bos-b
Mark Bos

Onderwijsbegeleider
m.bos@arkade.nl 

mensen-BouvaJessica-b
Jessica Bouva
Onderwijsbegeleider
j.bouva@arkade.nl 

mensen-JamhillaFrank-b
Jahmilla Frank
Onderwijsbegeleider
j.frank@arkade.nl

Lenore Hehenkamp
Lenore Hehenkamp
Onderwijsbegeleider
l.hehenkamp@arkade.nl

Evelijn Jebbink
Evelijn Jebbink
Onderwijsbegeleider
e.jebbink@arkade.nl

Kees Kat
Kees Kat
Directeur
k.kat@arkade.nl

Lonneke Offenberg
Lonneke Offenberg
Onderwijsbegeleider
l.offenberg@arkade.nl 

Marianne Pijl
Marianne Pijl
Onderwijsbegeleider
m.pijl@arkade.nl 

Coby Speelman
Coby Speelman
Onderwijsbegeleider
c.speelman@arkade.nl 

Ineke Struijk
Ineke Struijk
Onderwijsbegeleider
i.struijk@arkade.nl 

Wim Wever
Wim Wever
Onderwijsbegeleider
w.wever@arkade.nl 

Marc Woperies
Marc Wopereis
Onderwijsbegeleider
m.wopereis@arkade.nl

mensen-AnoorDeZeeuw-b
Anoor de Zeeuw

Secretariaat en mediatheek
a.de.zeeuw@arkade.nl